Studentski filmovi
BIH
bih

Film: BJELKO
Režija: Almir Zoletić
27 min.

Film: BOSNIAN GIRL
Režija: Dženan Esko
16 min.

Film: FRAGMENTI POD VODOM
Režija: Isidora Ratković
9 min.

Film: ZAŠTO NE ZAPLEŠETE
Režija: Isidora Ratković
23 min.

CRNA GORA
2000px-Flag_of_Montenegro.svg

Film: JEČAM ŽELA
Režija: Andrija Mugoša
18 min.

Film: NEKO TREĆI
Režija: Milorad Milatović
15 min.

Film: ŠTETOČINE
Režija: Ilija Zeković
12 min.

Film: VELIKA DOSTIGNUĆA
Režija: Nikola Vučinić
22 min.

HRVATSKA
2000px-Flag_of_Croatia.svg

Film: MODRA NOĆ
Režija: Petar Vukićević
11 min.

Film: NAŠ PRVI POKUŠAJ
Režija: Sara Grgurić
14 min.

SEVERNA MAKEDONIJA
1200px-Flag_of_North_Macedonia.svg

Film: AVTOPORTRET
Režija: Kristijan Kostadinovski
7 min.

Film: THE BLUE BIRD
Režija: Tina Velichkovikj
8 min.

SLOVENIJA
1280px-Flag_of_Slovenia.svg

Film: MAKS
Režija: Martin Draksler
18 min.

Film: OTAVA
Režija: Lana Bregar
20 min.

SRBIJA
2000px-Flag_of_Serbia.svg

Film: PAMTI
Režija: Olja Pokrajac
22 min.

Film: 40 DANA DISKA
Režija: Nikola Romčević
18 min.

Film: POLICA 21
Režija: Marija Lukač
21 min.

BIH
bih

Film: B4
Režija: Alen Šimić
13 min.

Film: Moj tata, klovn
Režija: Sara Ristić
24 min.

Film: Plehan
Režija: Luka Vlaho
23 min.

CRNA GORA
2000px-Flag_of_Montenegro.svg

Film: Teplice ’78
Režija: Slaven Sošić
9 min.

Film: Iskaz
Režija: Tamara Milošević
8 min.

HRVATSKA
2000px-Flag_of_Croatia.svg

Film: Santa Cruz
Režija: Igor Jelinović
19 min.

Film: Pečat
Režija: Lovro Mrdjen
19 min.

SEVERNA MAKEDONIJA
1200px-Flag_of_North_Macedonia.svg

Film: Twisted
Režija: Batuhan Ibrahim
18 min.

SLOVENIJA
1280px-Flag_of_Slovenia.svg

Film: Gaganje
Režija: Rok Hvala
17 min.

Film: Zlata vrežica
Režija: Janez Juh
16 min.

SRBIJA
2000px-Flag_of_Serbia.svg

Film: Influenser
Režija: Branko Andrić
25 min.

Film: Plaču
Režija: Nina Ognjanović
13 min.

Film: Izvršenje
Režija: Siniša Cvetić
32 min.

BIH
bih

Film: Autorefleksija u tri epizode
Režija: Sara Ristić
13 min.

Film: Izranjanje
Režija: Sajra Subašić
6 min.

CRNA GORA
2000px-Flag_of_Montenegro.svg

Film: Oče naš
Režija: Sara Stijović
16 min.

Film: Praskozorje
Režija: Andrija Mugoša
14 min.

Film: Sami
Režija: Nikola Vučinić
16 min.

HRVATSKA
2000px-Flag_of_Croatia.svg

Film: Bila soba
Režija: Mladen Stanić
20 min.

Film: Sovjetski psi
Režija: Nikica Zdunić
18 min.

SEVERNA MAKEDONIJA
1200px-Flag_of_North_Macedonia.svg

Film: Neonska srca
Režija: Ana Jakimska
17 min.

Film: Zab
Režija: Ajdin Islami
14 min.

Film: Idninata e naša
Režija: Andrej Georgiev
14 min.

SLOVENIJA
1280px-Flag_of_Slovenia.svg

Film: Nihče ni rekel, da te moram imeti rad
Režija: Matjaž Jamnik
18 min.

Film: Iva, 24
Režija: Hanna Szentpeteri
20 min.

Film: Češnjevi kolački
Režija: Mateja Rokavec
20 min.

SRBIJA
2000px-Flag_of_Serbia.svg

Film: Dinosaur
Režija: Siniša Cvetić
21 min.

Film: Divan dan
Režija: David Jovanović
17 min.

Film: Šerbet
Režija: Nikola Stojanović
19 min.